Promocja! Meble ogrodowe z drewna litego 5cm grubości różne długości

700,00 zł

sprzedam


Promocja! Opole Lubelskie, Meble Opole Lubelskie, ogrodowe Opole Lubelskie, drewna Opole Lubelskie, litego Opole Lubelskie, grubości Opole Lubelskie, różne Opole Lubelskie, długości Opole Lubelskie

meble Opole Lubelskie, ogród Opole Lubelskie, karczma Opole Lubelskie, knajpa Opole Lubelskie, bar Opole Lubelskie, huśtawka Opole Lubelskie, plac zabaw Opole Lubelskie

Witam.
Posiadam do zaoferowania porządne meble ogrodowe , które sprawdzają się także na ogródkach działkowych, tarasach a także w restauracjach oraz karczmach.

Wszystko wykonujemy z bardzo dobrego gatunkowo drewna. Dbamy w naszej pracy o każdy szczegół, dlatego nasze meble są solidne i służą latami naszym klientom.
Każdy komplet jest zrobiony z litego drewna. Meble są bardzo porządne, stabilne, wyszlifowane. Wszystko jest skręcone wkrętami ciesielskimi.
Jako producent mebli ogrodowych oferuję stoły i ławki w cenach producenta, a nie handlarza. Pełen cennik znajduje się na drugim zdjęciu.
Do wyboru są zestawy z naturalną krzywizną brzegów tzw. "pofalowane" lub obcinane na prosto. Do produkcji mebli wykorzystujemy porządne foszty o grubości 5cm.

Możliwy transport - po wcześniejszym uzgodnieniu.

Więcej informacji pod numerem telefonu 573-459-370 .

Zapraszam na inne moje ogłoszenia, gdzie oferuję huśtawki oraz place zabaw.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 354

nr ogłoszenia: 22380